Februarsko dogajanje v Knjižnici REČI

Decembra smo s pozivom Knjižnica REČI+TI izbrali 9 aktivnosti, ki zajemajo širok nabor dejavnosti kot so recikliranje, umetniške delavnice, telovadba, garažno razprodajo, pravljice za odrasle in kolesarsko “prvo pomoč”. Že februarja vas vabimo na tai chi, uvodni tečaj tolkal, kuharsko delavnico in otroško delavnico izdelave pustnih mask.

Vsi dogodki so brezplačni. Zaželena je predhodna prijava na dogodke, ki so označeni z *.

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/knjizn57/public_html/wp-includes/formatting.php on line 2443

Notice: compact(): Undefined variable: limits in /home/knjizn57/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /home/knjizn57/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853